Goede-week wandeling 2022 tot en met paasmaandag

“Wegens succes herhaald”

Tijdens de goede week van 2021 wandelden tientallen gezinnen corona-proof door Steenhuffel – via leuke posters en standjes met activiteiten voor kinderen werd er een lus gemaakt van een 2-tal kilometer. Omdat dit vorig jaar een onverhoopt succes was, hebben we het dit jaar herhaald. Het parcours is helemaal nieuw dit jaar. Tijdens de hele paasvakantie 2022 kan je zelf, met je gezin of met vriendjes deze zoektocht starten. Doe je mee?

  • Een ‘goede week ‘ wandeling om een frisse neus te halen
  • 2 km bezinnend stappen
  • voor kinderen zijn er doe-opdrachten,
  • start aan de hoofdingang van de kerk en is bewegwijzerd
  • je kan deze wandeling starten wanneer je zelf wil
  • meer info bij kris.vertonghen@versalof.be

Vertrekpunt: Kerk Steenhuffel