Lichtmis voor jong geweld

Nu zondag 4 februari 2024 vieren wij in onze kerk Lichtmis. Het feest verwijst naar het moment in het jaar dat wij zien dat de dagen terug lichter worden en verwijst ook naar een traditie ten tijde van Jezus
waarbij de pasgeboren jongens 40 dagen na de geboorte naar de tempel werden gebracht om aan het volk te tonen.
Als parochie vinden wij dit het ideale moment om al onze gezinnen uit te nodigen waar het voorbije jaar een kindje werd gedoopt of waar binnenkort iemand van de kinderen zijn eerste communie doet. Breng gerust meters, peters, tantes, nonkels en grootouders mee, maar vooral ook de dopelingen en de eerste communicanten. Wij zorgen voor een kindvriendelijke viering met knutselmoment voor de kinderen
en als het meezit ook voor een lichtmislekkernij. Wij hopen dat deze viering in Steenhuffel bijdraagt tot een warme verbondenheid met onze tradities en met elkaar. De dopelingen krijgen ook hun ‘herdenking’ mee naar huis dat ze tijdens hun doop hier in de kerk hebben opgehangen.

Wij hopen jullie talrijk te mogen verwelkomen in onze kerk op zondag 4 februari om 10 uur .
Wij kijken alvast reikhalzend uit naar al het jonge geweld.